Demo

i-Order jest systemem B2B współpracujący z oprogramowaniem WF-Mag dla Windows. Został stworzony z myślą o firmach, których potrzeb nie spełniają tradycyjne sklepy internetowe. System zamówień jest przeznaczony dla przedsiębiorstw przyjmujących zamówienia przez internet od zdefiniowanych uprzednio klientów (B2B: Business to Business).

Demo systemu

Zobacz demo prezentujące możliwości modułu Klient systemu zamówień on-line i-Order. Poznaj funkcje i interfejs programu.

 

Demo prezentuje przykładowy model wyglądu i działania systemu. Istotną cechą i-Order jest jego integracja z programem magazynowym WF-Mag dla Windows.

 

W praktyce takie rozwiązanie oznacza znaczne zwiększenie efektywności obługi składanych przez Klientów zamówień, ponieważ wszys

Oprócz standardowych funkcji system zamówień dodatkowo oferuje moduł rozrachunków automatycznie powiadamiający o
przeterminowanych dokumentach handlowych oraz moduł CRM służący do rejestracji zadań.

 

Zarówno jeden jak i drugi moduł korzysta z danych zawartych w systemie WF-Mag. Jako autorzy programu zapewniamy serwis i dostosowanie funkcji aplikacji do potrzeb użytkownika.

Umów się na prezentację

Chcesz zobaczyć jak wygląda system w działaniu? Podaj nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h, aby omówić jak będzie wyglądało nasze spotkanie. Dojeżdżamy do klienta!

  • IMIĘ I NAZWISKO:
  • NAZWA FIRMY:
  • MIASTO:
  • ULICA:
  • TEL. KONTAKTOWY: