Opis systemu

Jak działa i-Order?

System składa się z dwóch podstawowych modułów:

 

moduł Klient - prezentowane są tu dane o towarach, m.in. nazwa, opis, indeks katalogowy, stan magazynu, wybrana cena netto-brutto, zdjęcie produktu. Klient składa zamówienie, które jest zapisywane bezpośrednio w systemie WF-Mag, a wybrane artykuły są automatycznie rezerwowane.

moduł Administrator - umożliwia m.in. konfigurację parametrów pracy systemu, zakładanie kont użytkowników i nadawanie im uprawnień do systemu, możliwość wyboru informacji, które mają być prezentowane dla Klienta, podział asortymentu na kategorie.

Współpraca z WF-Mag dla Windows firmy Asseco WAPRO

System zamówień może współpracować z systemem WF-Mag w dwóch wariantach:

 

offline - asynchroniczna wymiana danych między systemem WF-Mag a systemem zamówień; informacje przechowywane są na bazie systemu zamówień, a ich wymiana wykonywana jest okresowo.

online - synchroniczna wymiana danych między systemem WF-Mag a systemem zamówień, i-Order korzysta z kartotek znajdujących się bezpośrednio w WF-Mag; rejestrowane zamówienie przesyłane jest bezpośrednio do bazy WF-Mag.

Integracja ze sklepami internetowymi

Do każdego pakietu oferujemy utworzenie sklepu internetowego zintegrowanego z programem WF-Mag. Podobnie jak w przypadku współpracy i-Order z systemem magazynowym, synchronizacja naszego sklepu z aplikacją WF-Mag jest w pełni automatyczna. Nowe oraz zmodyfikowane dane mogą być przesyłane pomiędzy systemami niemalże w czasie rzeczywistym. Integracja działa w dwie strony – ze sklepu do WF Mag i z powrotem.

 

Przy zakupie pakietu i-Order wraz ze sklepem internetowym sama cena pakietu się nie zmieni, jednakże utworzenie sklepu zostanie dodatkowo wycenione i przedstawione w ofercie.

Spodobał Ci się nasz system...

...ale potrzebujesz trochę czasu na zastanowienie się? Podaj swój adres e-mail, a prześlemy Ci pakiet materiałów, szczegółową informację o naszym systemie w postaci pliku PDF oraz dane kontaktowe pod którymi będziesz mógł złożyć zamówienie.

IMIĘ I NAZWISKO:
ADRES E-MAIL: